"Drina" trijumfalno kroz Lajkovac
  • 12.09.2021.godine
  • izveštava Vladimir Krstić
vesti ljubovija opstina turizam

Fudbaleri “Drine” stigli su do druge uzastopne pobede u okviru četvrtog kola kolubarsko-mačvanske zone. Sa gostovanja iz Lajkovca vraćaju se sa 3 velika boda nakon pobede od 0:2(0:1)nad tradicionalno neugodnom ekipom “Zadrugara”. Domaći fudbaleri su nešto bolje otvorili utakmicu koji su u prvih par minuta nekoliko puta opasno pripretili. To nije pokolebalo ljubovijske fudbalere koji u 9.minutu stižu do vođstva nakon lepog pogotka Predraga Todorovića. Do kraja poluvremena nije bilo ozbiljnijih prilika za postizanje pogotka.

U drugom poluvremenu domaća ekipa zaigrala je nešto bolje što je rezultiralo sa nekoliko šansi koje su ostale neiskorišćene, u nekoliko navrata tresao se okvir gola golmana Vasića. Fudbaleri “Drine”opredelili su se za igru iz kontranapada koja je dala rezultat u 65.minutu kada su rešili pitanje pobednika pogotkom Marka Neškovića.

U sledećem kolu seniorska selekcija dočekuje ekipu FK “Ribnica” iz Mionice dok pioniri dočekuju FK “Loznica”.

Pionirska selekcija FK “Drina” doživela je ubedljiv poraz od ekipe “Mačve” u Šapcu rezultatom 9:2(2:0).