Program besplatne rekreacije za žene “Budi zdrava vežbaj sa nama"
  • 05.10.2020.godine
donacije ljubovija

Program besplatne rekreacije za žene koju realizuje Sportski savez Srbije u saradnji sa teritorijalnim sportskim savezima startovao je i u Ljuboviji 02.10.2020.godine. Prvi trening na kojem je prisustvovalo 15 polaznica održan je u holu bioskopa u Ljuboviji. Pre početka treninga prisutnim polaznicama obratio se generalni sekretar Sportskog saveza opštine Ljubovija, Krstić Vladimir, koji je istakao značaj ove akcije koja ima za cilj uključivanje većeg broja pripadnica ženskog pola u sport. Ovim putem pozivamo sve zainteresovane žene da se uključe u ovu akciju.

Treninge vodi licencirani fitnes i bodibilding trener Milošević Slavica. Naredni trening biće održan u holu bioskopa u petak 09.10.2020.godine sa početkom od 18,00 časova. Vidimo se na narednom treningu.

donacije ljubovija donacije ljubovija donacije ljubovija